Membran Su Yalıtımı Özel

Bizler firma olarak sadece çatı döşemesi üzerine membran su yalıtımı, yapmamaktayız. Teraslarda, balkonlarda, membran su yalıtmı, uygulamaları yapılmaktadır. zaten adı üstünde ( SU YALITIMI ) üzerine gelen suyu aşağıya emdirmez ve gider pimaş’larına akıtır bu sayede beton zemin zarar görmemiş olur. Membran su yalıtımı, uzun yıllar yapmış ve uygulamış olduğumuz bir çatı yapımı, hiçbir zaman sorun çıkartmamıştır başımıza hatta tam tersi çok memnun kalınmıştır membran su yalıtımı, uygulamasından bu sayede membran çatı su yalıtımı veya teras balkon su yalıtımı, uygulamaları yaparak sorunları tek çözüm olarak ortadan kaldırmaktayız.

Membran su yalıtımı uygulamaları

Balkon su yalıtımı, inanın o kadar büyük sorun ki balkon zemini, her yağan yağmurlarda balkona akan suyun kg, bilinmez ama inan suyun bir kısmını beton zamanla çeker ve alt kısmından betonun çatlamasına sebep olur. Bu yüzden müşterilerimize şunu önermekteyiz. Zemine membran su yalıtımı, yapalım bu sorun ortadan kalksın uzun yıllar rahat bir şekilde balkonunuzu kullanın ( Çatı su yalıtımı ) firması olarak sizlere 10 yıl. Boyunca garanti vermekteyiz.

Membran çatı su yalıtımı, adı üstünde çatı üzerine ( Çatı su yalıtımı ) uygulaması istenilmektedir. Bizler ilk olarak çatının zeminin test edilmesi e zeminde hasarlı bölgelerin temizlenip o bölgelerdeki hasarlı kısımlara ( Çökük ), ilk olarak şap atıp zeminle aynı seviyeye getirmekteyiz ardından yapılacak olan işlem zemine sürme astar ( Sıvı ) su yalıtımı (toza) karşı sürülür ardından siyah membran ve ardından arduazlı kumlu membran uygulamaları yapılarak çatı su yalıtım işlemi bitmiş bulunmaktadır.

Sürme su yalıtım astarı

Membran su yalıtım uygulamaları olarak fiyatları m2 birim uygulama fiyatı gibi bir çok soruya cevap verilmektedir. Membran su yalıtımı, sayesinde beton zemin çürümez ve sağlamlığını koruyama devam etmektedir. Membran çatı kaplama, işlemi için ilk olarak zift astarı ardından polyester keçeli membran su yalıtım işlemi yapılmaktadır.

Son DüzenlenmePerşembe, 30 Temmuz 2015 11:53
Öğeyi Oyla
(15 oy)
wordpress шаблоны
сервера для синхронизации времени
yukarı çık