Balkon Su İzolasyonu Özel

принтер Epson K301
joomla 3.0

İstenilen bizlerden zeminin su suyu aşağıya vermemesi bizlerde buna çözüm olarak sürme izolasyonu, ( Astar ) onun üzerine Siyah Keçeli Membran, izolasyon yapımı, yaparak bu sorunu ortadan kaldırmaktayız. balkon su izolasyonu, tercihleriniz olursa zemin için bir çalışma planı hazırlanır ve teras izolasyonu nasıl yapılır? gibi bilgiyi müşterimize iletiriz bu şekilde nasıl yapılır ve uygulama için neler kullanılıyor gibi detay verilerek çalışmalarımıza başlayalım.

Memran su yalıtımı, öncelik olarak sürme astar izolasyonu sürülerek zemine nufuz edilerek zemimde toz taş gibi maddeler zarar vermemesini engellemektedir. Balkon zemini aslında şu şekilde anlatıyım sizlere ; Balkon zemin su izolasyonu, zeminde bulunan Fayansların kırılarak zemin yüzeyi temizlenir ve düz bir zemin elde etmek zemin üzerisine su yalıtımı, yapılacağı için zemine 4 cm.'lik bir takviye amaçlı bir şap atılır ve şap yüzeyi yağmur giderlerine akıcak şekilde eğimi verilerek kuruması beklenmektedir. 2. gün için zemin kurumuş olur zemin üzerine arduazlı kumlu membran, ya da 4mm.'lik polyester keçeli siyah membran uygulamaları yapılarak zemini iyice koruma altına alırız bu şekilde işlem bittikten sonra üzerine kalebodur, fayans, gibi uygulamalar yapılabilmektedir.

Balkon zemin izolasyonu, m2 ölçüleri sayesinde sizlere fiyatlar verilmektedir. Balkon zemini ve yapılacak işlemler sonucu sizlere çatı fiyatları verebilmekteyiz.

Balkon su ve ısı izolasyonu

Son DüzenlenmePazartesi, 27 Nisan 2015 12:27
Öğeyi Oyla
(54 oy)
wordpress шаблоны
сервера для синхронизации времени
yukarı çık