Balkon su izolasyonu Özel

Balkonlarımızın kullanımı yaz aylarında çok fazla  -olmaktadır. Çatı balkonları ile binalarını farklı bir görünüme şahit olduğunu her kez çok iyi bilmektedir. Balkon teras, kullanan aileler için bizler de su izolasyonu, uygulamaları yaparak sizlerin balkonlarınızın üstü açık ise ya da kapalı ise bile balkonunuzu yıkamak zorunda kalıyorsunuz bu yüzden kalebodur fayanslar arasından sızan su alt kattaki dairelere su vermektedir. Çözüm ortağınız olarak zeminde bulunan yani daha önce yapılan kalebodurların kırılıp kaldırarak zemine şap atıyoruz sebebi ise, düzgün ve akıntı olacak şekilde bir zemin elde etmektir. Teras izolasyonu, için arduazlı kumlu membran yaparak balkon zemin izolasyonu, ile balkonunuzu istediğiniz şekilde yıkayabilir ve fayans yapabilirsiniz.

Balkon su izolasyonu

Balkon su izolasyonu, teras kısmında bulunan balkon zeminlerine uygulanan ve zeminden alt dairelere su gitmesini engelleyen bir uygulamadır. Balkon su izolasyonu, sayesinde zemine yapılan su yalıtımı uygulaması, sayesinde üzerine kalebodur veya fayans da yapılabilmektedir. Balkon su izolasyonu, günümüzde arduazlu kumlu membran uygulaması, ile yapılmaktadır. Balkon su yalıtımı, istenilirse çift kat membran kaplama, ya da tek kat arduazlı kumlu membran uygulaması yapılmaktadır.

Yeni çıkan su yalıtım ürünleri sayesinde çatı teras, balkon teras, gibi zeminlerde kullanılmaya başlanmıştır. Balkon su izolasyonu, en çok sıkıntı yaratan bölgedir. Bu yüzden bizlerde çalışmalarımızı en iyi şekilde yapmaya devam etmekteyiz.

Son DüzenlenmeSalı, 16 Ocak 2018 14:33
Öğeyi Oyla
(36 oy)
wordpress шаблоны
сервера для синхронизации времени
yukarı çık